צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

השליחים של צוות הוריקן עומדים מעל לציפיות שלכם

 
 
מהו בעצם המפתח לחברת שליחויות טובה? מה מבדיל בין חברת שליחויות מקצועית, לבין חברת שליחויות שעדיף לא לפנות אליה? התשובה לכך איננה נעוצה בהכרח ברכבים שיש לאותה חברה, או בפריסה הגיאוגרפית או בניסיון שלה (על אף כמובן, שכל אלו קריטריונים חושבים שאסור להתעלם מהם). המפתח הבסיסי ביותר להצלחה של כל חברת שליחויות, הוא קודם כל השליחים שלה. בצוות הוריקן, אנו מודעים לכך לחלוטין. לכן, הדבר שאנו משקיעים בו יותר מכל, הוא קודם כל בבחירת שליחים מתאימים שיועסקו אצלנו. כל השליחים מבצעים את עבודתם על הצד הטוב ביותר, ולראיה, שפע ההמלצות מהלקוחות שלנו (חלקם מייצגים גופים גדולים ומוכרים מאד במשק הישראלי). חשוב מאד להבין כי לא מדובר על השקעה של מה בכך - מבחינתנו, רק הטובים ביותר צריכים לעבוד בצוות הוריקן שליחויות, ולא לחינם אנו מכנים את העובדים שלנו צוות - כי אנו מאמינים בשיתוף פעולה, ובעבודה איכותית. אז איך זה בא לידי ביטוי בסופו של יום?
 

הסטנדרטים הגבוהים של השליחים שלנו והשירות המעולה

 
  • כמות שליחים גבוהה - כדי שנוכל לספק לכם שליחויות ברמה גבוהה, צוות הוריקן מעסיק כמות גדולה מאד של שליחים בכל רחבי הארץ. נכון להיום, צוות החברה מונה כ80 שליחים שונים. מדוע בעצם הכמות היא חשובה לא פחות מהאיכות? קודם כל כדי שנוכל לתת מענה לכל הלקוחות שלנו, בכל מצב, ובכל יום, לא משנה עד כמה יש ביקוש גבוה. יש לזכור שעולם השליחויות, בנוי לא פעם על בלת"מים. כלומר – לצד השליחויות הקבועות שהשליחים שלנו מבצעים, יש לעתים לקוח חדש שמגיע וזקוק למשלוח בהול באותו היום, לנקודה מרוחקת מאד. אם השליחים היו מועטים, היינו כמובן בבעיה מול אותו לקוח. אולם, מאחר שאנו מעסיקים כמות גדולה מאד של עובדים בתחום השליחויות, הרי שתמיד יהיה לנו שליח פנוי שיוכל לבצע כל שליחות, בכל זמן שהוא, ובזמן הקפצה מהיר במיוחד. מבחינתכם כלקוחות ,זה כמובן יתרון אדיר.

  • הכירות מעמיקה עם הארץ - כל השליחים של צוות הוריקן שליחויות, ללא יוצא מהכלל, מכירים היטב את הארץ לפני ולפנים, ויכולים להגיע לכל נקדה. אין זה משנה אם אתם מזמינים מאתנו משלוח לתל אביב, לגבעתיים, לראשון לציון, לירושלים, לחיפה, או לבאר שבע - כל השליחים שלנו יכולים להגיע לכל נקודה שרק תרצו. מדובר על נהגים מיומנים במיוחד, שגם יכולים להגיע במהירות למקומות שונים. אם הדבר מאפשר, אנחנו שולחים את השליחים על קטנוע, שמאפשר להם להתמודד בצורה טובה יותר עם עומסי תנועה בדרך. כך, השליחים יגיעו לכל מקום במהירות, לא ילכו לאיבוד, ולא ישאלו שוב ושוב היכן הכתובת. מדובר על אנשים מיומנים ומנוסים, שלא עושים טעויות בדרך.

  • צוות אמין ללא בעיות - צוות הוריקן שליחויות מודע לכך שבחלק מהמקרים, הלקוחות שלנו מעוניינים בכך שנעביר ונשלח מידע רגיש במיוחד. הדבר קריטי כאשר מדובר למשל על מסמכים משפטיים בעלי אופי מסוים, וכמובן גם על מכתבים שנשלחים מהבנקים ומגורמים נוספים מהתחום. במצבים אלו, חשוב מאד שהשליח עצמו, יהיה אדם אמין שאפשר לסמוך עליו, שלא יפיץ את המסמך או יעילים אותו. אנו שוכרים אך ורק שליחים אמינים ומקצועיים, שמעולם לא מחבלים באף משלוח, ויכולים להעביר גם מסמכים רגישים במיוחד מבלי לפתוח אותם - כך שאתם יכולים להיות רגועים לחלוטין.
 

אנו מקפידים תמיד על כל נקודה

 
לסיכום, אנו מקפידים על המון דברים כשאנו מעסיקים את השליחים השונים בצוות הוריקן. אם אתם רוצים ליהנות מהשירות, צרו אתנו קשר דרך האתר או בטלפון 03-7306666, ונספק גם לכם שירות מעולה.